Cvičení

Silné core a pekáč buchet

6. června 2015 v 9:18 | Llamka
Moji milí! Dlouho jste ode mě nic neslyšeli (nečetli), protože státnice se blíží a já moc chci být vysokoškolák a celé mě to štve, jak už bych to chtěla mít (úspěšně!Úžasný) za sebou, tak jsem teď s časem na štíru. Přesto jsem vám chtěla ještě předtím, než se vrhneme do plavek a jinak totálně nic neschovávajícího oblečení napsat článek, jak si "udělat" super sexy břišáky. Nebo alespoň břišáky. Nebo aspoň cokoliv, co není pneumatika.


Top cviky na zadek. Ty nejhorší!:-)

2. dubna 2015 v 13:47 | Llamka

Jak cvičit, aby to bylo vidět

30. ledna 2015 v 7:25 | Llamka
Když cvičíte a ono vám to žere dost času, bolí to a pálí, samozřejmě chcete, aby to taky bylo vidět. Jasně - ten pocit, že jste silnější, mrštnější a naše páteř si píská spokojeností je taky super. Kde je ale sakra ten pekáč buchet??

My kettlebell love

5. ledna 2015 v 17:37 | Llamka
Cvičíte doma? Pokud byste si měli pořídit jen jedno vybavení, jednu věc k tréninku - poradím vám vykašlat se na podložky, nesmysly na břicho i rotopedy.

Kardio nebo posilování? Aneb jak se neproběhat ke tloušťce

20. prosince 2014 v 18:59 | Llamka
Někde jsem četla zajímavou věc - všichni, kteří se hodiny moří na běžícím páse nebo několikrát týdně poskakují ve stylu "step táááááč" , by se měli po aerobikovém sále rozhlédnout. Dost možná totiž zjistí, že jediný, kdo je tam štíhlý, je cvičitelka.

 
 

Reklama