Marmelády z Velkých Popovic

2. března 2015 v 16:36 | Llamka |  Testování
Nejmenují se marmelády, ale pochoutky, protože někoho z evropské unie napadlo, že tak mohou být označovány jen směsi obsahující citrusové plody. A tak jsme pro vás testovali ovocné pochoutky, vyráběné z vlastního ovoce, s láskou a pečlivostí:-)
Na testování jsem se domlouvala s paní Bečanovou, v jejichž rukách tyhle dobroty vznikají. A nemyslete si - kdyby nám nechutnaly, určitě je nevychválíme:-)
Přišel nám balíček šesti vzorků, všechny i s klasickou ozdobou přes víčko, fakt jak od babičky:-)


Zkoušeli jsme klasické příchutě jako je jahodová nebo meruňková (ta byla obzvláště úžasná), potom višňovou se sníženým obsahem cukru (lehce kyselá, jak by se dalo čekat, taky byla skvělá) a potom i trochu netradiční druhy, kterých se podle paní Bečanové prý zákazníci trochu bojí. U nás to byla brusinková a mandarinková a obě dvě rozhodně stojí za vyzkoušení.


Jak vy, co můj blog čtete pravidelně nebo sledujete facebook víte, o víkendech u nás záhadným způsobem mizí tuny a tuny ovesných lívanců - to určitě nějaké ovesné zombie :D. A tohleto zombie většinu marmelád vyplácalo právě na ně. A nelituje!:-)


Super byly i na domácím žitném chlebíku nebo vmíchané do bílého jogurtu.

Pokud máte chuť si koupit opravdu domácí, poctivé marmelády, tak ty, které se vaří ve Velkých Popovicích moc ráda doporučuju. Objednat si je můžete tady.
Budu potěšena, pokud mi napíšete, jaké marmelády chutnají vám a kde všude jim dáváte vyniknou:-)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama