Proč u všech všudy další fitness blog?;-)

20. prosince 2014 v 14:53 | Llamka |  Kolem okolo
Zdravím všechny návštěvníka lamího fitness světa:-)

Říkám si, že úvodem by nebylo špatné trochu vysvětlit, proč zaplavuji blog.cz další stránkou a co hodlám dělat jinak, než všichni ostatní. Souhlasíte?:-)

Pokud české (nebo i nečeské) prostředí blogů sledujete, asi si nešlo nevšimnout, že vedle všech stránek o módě, jídle a taky tak nějak o ničem je...no, zkrátka přeblogováno.A já do toho s dalším fitness blogem, kterých je už taky jako když víte-co a rozšlape! Takže proč?
O zdravý životní styl se už nějakou dobu zajímám. Chci na sobě makat, chovat se zodpovědně ke svému tělu i naší planetě a pochopitelně taky vypadat a cítit se skvěle. Ale hlavně -trvám na tom, aby moje (mých blízkých, přítelovo, vaše,..) jídlo bylo vyvážené, čerstvé, zdravé, barevné a vynikající. Nic míň neberu! :-)

Proto jsem založila tento blog - chci s dalšími nadšenci do zdravého živontího stylu sdílet své nápady, recepty a poznatky a s těmi, kteří o zdravější cestě zatím jen přemýšlí, třeba pošťouchnout - ukázat, že zdravé jídlo může chutnat víc, než cokoliv z fast-foodu a že jídlo, ať už jakékoliv, má obrovský vliv na kvalitu našeho života.

Rozhodně nejsem odborník a ani se nehodlám stát obrovsky namakanou fitness girl. Budu ráda za jakoukoliv vaši reakci, podnět, nebo třeba i přání na článek/recept. Vždycky mě můžete konktaktovat na e-mailové adrese hazaha@seznam.cz .
Krásnou sobotu!:-)


Tip a zároveň naše včerejší svačina - bohužel, zrovna při servírování mi zazvonil telefon a když jsem o dvě minuty později dotelefonovala, zbyl jen prázdný talířek a přítelův provinilý výraz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | E-mail | 4. března 2015 v 12:16 | Reagovat

Ahoj, blogů ke stravě není nikdy dost ;-) .. Pokud můžu doporučit téma na článek, tak následující: "jak najít nové přátele na sport".. Dle mého názoru aktuální téma.. Spousta lidí by chtělo sportovat, ale nemá s kým (současný životní styl - nikdo nemá čas)..
Za sebe mohu doporučit portál:
http://www.sportcentral.cz/sportovci/
PS: těším se na další článek ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama